Thy Kargo Adana

THY KARGO ADANA

Adana Thy Kargo, yurt içinde Türk Hava Yolları Kargonun uçuş haritası illerine bağlı her gün kaldırdığı tarifeli KARGO uçaklarıyla can vermektedir.

THY KARGO Adana, yurt dışında 220’den fazla ülke ve şehirde anlaşmalı olduğu acentanları vasıtıyla ortaklaşa sunduğu bu hizmette; makina parçalarından tekstil ürünlerine, önemli ihale evraklarından dosyalarına, özel zati eşyalarınızdan tonajlı mallara kadar her türlü gönderi ve paketi göndericisinden alıcısına ulaştırmaktadır. Thy Uçak Kargo ekipleri; havalimanından havalimanına, havalimanından adrese, adresten havalimanına, adresten adrese(kapıdan kapıya) teslimat seçenekleriyle 7 gün 24 saat hiç çekinmeden arayabileceğiniz hızlı ve güvenli çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyar. Thy Kargo Adana için her bir gönderi paha biçilmez değerdedir. Yurt dışına yapılan tüm Kargolar Türkiye’nin neresinde olursanız olun merkez olarak İstanbul çıkışlıdır.

Çağrı merkezimizi aradıktan sonra operatörlerimiz kaydınızı oluşturur, hangi şehir ve ya ülkeye ne göndereceğinizi sorar ardından göndereceğiniz mal ve ya paketin kendi kilosunu sonra hacim ebatlarını (en-boy-yükseklik) olarak sisteme işler. Sistemde yapılan hesaplamalar sonucu kendi kilosu ağır ise kendi kilosu üzerinden, hacim kilosu ağır ise hacim kilosu üzerinden fiyat hesaplaması yapılır. Türk Hava Yolları Adana uçak kargo servisi.

THY KARGO ŞİRKETİ İLE ACİL BİR PAKET Mİ GÖNDERECEKSİNİZ?

Hemen irtibat numaralarımızı arayınız, Kargo kayıt operatörlerimiz sizi daha detaylı bilgilendirecektir.

Thy kargo zaman sizin içinde pek çok değeri önemli kılıyorsa lütfen bizi arayın.

Arama motorlarında THY KARGO ile alakalı en çok arama yapılan sorgular aşağıdadır;

Thy Kargo Adana
Thy Kargo Gönderimi
Thy Uçak Kargo Adana
Adana Thy Kargo Firması
Adana Thy Kargo Şirketi
Adana Thy Kargo Telefonu
Türk Hava Yolları Kargo Adana
Thy Kargo Numune Gönderimi
Thy Kargo Paket Gönderimi
Thy Kargo Evrak Gönderimi
Thy Kargo Zarf Gönderimi
Thy Kargo Koli Gönderimi
Thy Kargo Dosya Gönderimi
Thy Kargo Döküman Gönderimi

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>